Rozhovory

Allison Mack: "Bylo pro mě důležité splatit všechno mé postavě..."

14. května 2011 v 22:35 | *Makushka*
Nejen vášniví Smallville fanoušci zažívají těžké časy, když se pomalu ale jistě loučí se svým oblíbeným seriálem, který skončil po desetileté cestě v pátek 13. května 2011. Allison Mack, která hraje Chloe Sullivanovou - Clarkovu dlouholetou kamarádku, která se změnila v superhrdinou počítačovou čarodějku, se rozhodla, že se nemůže nezúčastnit finále. Allison, která byla hlavní postavou po dobu devíti let, podepsala pro tuto sezónu smlouvu jen na 5 epizod a její poslední epizoda byla odvysílána v únoru. A teď v New Yorku, kde právě dokončila svou rozběhnutou šou na Brodwayis názvemApple Cove, Allison mluvila s TV Guide Magazineo jejím rozhodnutí vrátit se ještě jednou naposledy na plac, o jejích fanoušcích a další kapitole jejího života.

Allison Mack o Chloeině budoucnosti

30. září 2010 v 15:42 | Pospola
.

Takže kde přesně je Chloe Sullivanová? Minulý týden na konci prvního dílu poslední řady Smallville obětovala sama sebe výměnou za Oliverovu svobodu. Mezitím Allison Mack, která hraje Chloe, také opustila Smallville. Ale nebojte, vrátí se...

Když jsem mluvil s Allison na výroční Smallville párty k dvousté epizodě, ujistila mě, "Někdy uprostřed řady se na chvíli objevím. Vrátím se a dám pár věcí do pořádku."

Chloe je jediná Smallvillová postava, která se objevila ve všech řadách seriálu, společně s Clarkem Kentem. Když jsem se zeptal Allison jestli byla šťastná, že bude součástí desáté a poslední řady, odvětila: "Rozhodně. Je to zajímavé. Mám pocit, že to dlužím fanouškům. A dlužím to taky mé postavě. Je pro mě ctí, že jsem ji hrála 10 let a tak ji chcí dát taky pořádné zakončení."

ČTĚTE VÍCE DÁLE V ČLÁNKU

Allison rozhovor s Newsrama

15. února 2010 v 13:16 | Pospola

Bože další rozhovor.. Doufám, že už je to vše Není lehké po ní překláadat
Každopádně, jestli chcete vědět, jak probíhalo hledání Stevena (Warrior Angel) nebo co Alliska říká na to jestli by se mohla objevit v seriálu Lovci duchů (Supernatural), tak si tohle rozhodně přečtěte.

Allison rozhovor s TV Guide Magazine

12. února 2010 v 15:06 | Pospola

Po devět řad, Allison Mack byla jednou ze Smallvillovských hereček o kterých se nejvíc mluvilo. Teď nám tato obdivuhodná herečka, která hraje Chloe Sullivanovou poodhalí pár věcí o sobě, o režírování víkendového dílu, o přátelství s Clarkem Kentem a o milostném životě slečny Chloe Sullivanové.Rozhovor s Allison TV Guide

12. února 2010 v 14:59 | Pospola

Zatímco fanoušci Smallville toužili vidět jak dlouholetí kamarádi Clark a Chloe konečně přejdou na další level, objevuje se nám na světlo další vztah.. Oliver a Chloe zažijí v následujících dílech nejednu jiskru, ale je to rozdílné pouto než to které jsme viděli mezi Clarkem a Lois. TV.Guide.com vyzpovídal Allison ohledně jejího druhého režírování (Warrior), jejích myšlenek ohledně Lois a Clarka a víc!


Rozhovor z SV Magazínu - Červen 2009

23. srpna 2009 v 14:11 | Pospola
SV Magazín - Červen 2009

SV Mag. 01

Allison Mack coby Chloe Sullivanová je už od prvního dne nedílnou součástí Smallville, ale osmá řada jí dala novou roli - režisérku dílu Power. Brian Cairns zjišťuje více o životě před a za kamerou...

Chloe Sullivanová to teď neměla vůbec lehké. Není to zas tak dlouho co naše energická blonďatá reportérka zjistila, že je meteoritická zrůda, ztratila svou práci v Daily Planet, byla unesena, měla svatbu zničenou obrovským monstrem, a v neposlední řadě byla posedlá Brainiacem.

"Bylo to jako výbuch!" rozplývá se Mack, "Pokaždé je to veliký posun v tom, co dělám. Oceňuji to. Pracujeme 10 měsíců v roce jako herci a tvoříme naše role v podstatě ve dne v noci. Dostali jsme svobodu na seriál díky sci-fi, nadpozemské elementy jsou úžasný dar, který nám dovoluje vyvíjet naše postavy v různých situacích. Jsem opravdu spokojená s vývojem Chloe a ohromená novými nápady, se kterými přišli scénáristi."

Erica Durance o Allison a dílu Hex

23. srpna 2009 v 13:56 | Pospola
V nedávném rozhovoru TV Guide s Ericou Durance se mluvilo o práci na dílu "Hex", kde Erica hrála Lois coby Chloe.
Mluví o tom, jak jí Allison i Tom pomáhali dostat se do Chloeiných manýrů co nejlépe.


TVGuide.com: Než se zaměříme na finále osmé řady, vrátíme se ještě trochu k dílu "Hex". Spolupracovala jsi nějak s Allison, nebo jsi jen pozorovala její chování a gesta z dřívějška? Výsledek byl totiž absolutně přesný.

Erica Durance: Díky moc. Byla jsem taky náležitě nervózní, protože Allison je v tomhle fakt dobrá a taky proto, že vím jak fandové milují Chloein charakter. Takže jsem dělala opravdu vše proto, abych byla co nejlepší. Udělala jsem dvě věci: Studovala jsem hodně "Chloeiných" dílů, především z osmé řady. A pak, to bylo fakt moc milé, Allison na nic nečekala a hned mě zasvětila, dokonce i do těch malých věciček o kterých víte jen, když hrajete dotyčnou postavu.

TVGuide.com: Bylo tam tolik pěkných drobnůstek, jako to nervózní kousání do rtu (pozn.: viz obrázek nahoře), vytřeštěné oči... (pozn.: víte co myslim, takové to jak Chloe vždycky překvapeně vykulí oči)

Erica Durance:
Víte co na tom bylo nejzábavnější? Že když už jsem začala, tak jsem překvapila sama sebe jak mi to jde a některé věci prostě přišly úplně přirozeně. Bylo to fakt zábavné, protože se lidi smáli, jak blízké Chloe to bylo. Allison na to dokonce prohodila "Ani nevím, že tohle všechno fakt dělám!" (pozn.: No úplně ji vidím jak to říká). A Tom, protože tak často pracuje s Allison, mi taky dal pár dobrých tipů. Byla to týmová práce a byl to nářez.

To bych taky řekla ;-)

zdroj: allisonmackweb.com
překlad: by me

Rozhovor s Allison a Aaronem

23. srpna 2009 v 13:55 | Pospola
Nové romantické duo ve Smallville Allison Mack a Aaron Ashmore se podělili o své názory ohledně jejich vztahu v seriálu o jejich oblíbených dílech v 6 řadě a o tom co budoucnost chystá pro jejich seriálové postavy…

Po šest řad byla Chloe Sullivanová spolehlivou kamarádkou, skvělou reportérkou, odmítanou potenciální dívkou Clarka Kenta a později také zapřísáhlou strážkyní jeho tajemství. Čím ale Chloe po celé ty roky nebyla, je objekt něčího opravdového zájmu - ženou doopravdy milovanou svým "Panem Pravým". Konečně se její nešťastná láska stala minulostí, ktyž se objevil její princ na bílém koni v podobě Jimmho Olsena.

Tato důležitá postava se jednoho dne stane jedním z vrchních fotografů v Daily Planet a parťákem Clarka Kenta. Smallvillový Jimmy Olsen je zatím jen nováčkem v novinách, který se znovu setkává s Chloe na začátku 6 řady. Je to jejich první setkání od jejich prvního románku před 2 lety, ale jiskření mezi nimi se rychle obnovilo a tohle duo vytvořilo další romantický vztah ve Smallville.
Byl to velký rok pro obě tyto postavy, a tak spolu Allison Mack a Aaron Ashmore strávili slušné množství času, když se jejich osudy ve Smallville propojily.

Smallville Magazine: Allison, jaká byla tvá reakce, když jsi se dozvěděla, že bude spárovaná s Jimmym Olsenem?

Allison Mack: Byla jsem nadšená!

SM: Přidal jsi něco osobního do tvého pojetí Jimmyho?

Aaron Ashmore: Nic určitého. Jediná věc, kterou jsem chtěl skrze Jimmyho vyjádřit je, že je to normální kluk. Chci lidem ujasnit, že je jako oni.

Rozhovor - Jaro 2007

23. srpna 2009 v 13:52 | Pospola
Rozhovor o dobročinné akci, které se Allison účastnila, o rozvoji její postavy a o jednotlivých vztazích Chloe s ostatnímy postavami a spoustu dalšího... Enjoy! ;)
P.S. Má velká chvíle, protože tento celý rozhovor jsem překládala úplně sama, jen s pomocí slovníku, tak doufám, že to bude srozumitelné... :P

ALLISON: Ahoooj!

ALLISONMACK.COM: Ahoj, Allison! Jak se máš?

Mám se dobře! Omlouvám se, ale je těžké najít si chvilku. Je strašně zvláštní mít tak aktuální práci. Teď jsem na seriálu pracovala mnohem víc, než kdy předtím. Je to bláznivé!. Cítím se jako Tom!.

Ale to je snad dobře ne?!

Je to skvělé! Můj životní příběh se totálně vzrostl a je teď vážně zajímavý a vzrušující, ale svého přítele už jsem neviděla tři týdny!!!

Jo. Takže na nový rozvoj tvé role se tě zeptám později…

Chtěla jsem ti říct, jak skvělé bylo, že jste se i vy kluci dali dohromady a pomohli… Bylo to velmi inspirující, a byla jsem hodně dojatá, když jsem viděla jak něco co dělám pro zábavu a pro živobytí, může být základem pro něco tak samozřejmého, přinášejícího tak skvělou věc.

Poznámka: Abyste rozumněli, o čem Allison právě mluvila… All se společně se svým přítelem a dalšími lidmi o Vánocích 2006 zapojila do sbírky pro jistého pětiletého chlapce, který má rakovinu. Allison vyzvala všechny své fanoušky, k natočení 30 sekundového videa na téma PROČ VĚŘÍM NA SUPERHRDINY?, zápisné bylo 10 dolarů a všechny získané peníze byly darovány tomuto chlapci a jeho rodině. Sbírka byla ukončena
1. ledna 2007. Nevím kolik peněz se vybralo, protože na tuto informaci jsem narazila úplně náhodou, ale zřejmě to byla pěkně vysoká částka, podle toho jak o tom All mluví v následujících řádcích.

Jo, nápodobně. Z pohledu fanoušků, na každého zapůsobila tvá podpora. Tolik lidí mi říkalo: "Páni, to je od ní vážně moc pěkné!"

Myslím, že je to vážně neuvěřitelné. V dnešním světě, se každý v téhle společnosti zajímá jen o sebe, každý je jen jednotlivec a tak zapomínáme, že tou nejsilnější cestou jak žít naše životy je zapojit se do komunity a pomoct. Takže když se spojíme do určitého celku s účelem dosažení nějakého cíle, je to vážně skvělá věc!

Rozhovor o 6 řadě

23. srpna 2009 v 13:46 | Pospola
BURNABY, British Columbia - mohl by to být jeden z nejhorších momentů Chloe Sullivanové. Clark Kent, pod vlivem červeného kryptonitu, dorazí na párty hostovanou Lexem Luthorem a začne přede všemi zlehčovat Chloeiny nerealizované city.
Clarkovy poznámky jsou pro Chloe velmi bolestivé, a Chloeina jediná možnost je se jim postavit čelem. I když ví že Clark není sám sebou, Chloein obličej jeví známky ponížení.
Toto ponížení je však jen krátkodobé. Následuje klapka a scéna z chystané epizody "Crimson" končí, Chloe (vlastně, teď už Allison) se rázem rozjasní a začne se se svými spoluherci smát.
Ve chvíli kdy nebyla potřeba na natáčení Luthorovic party, poskytla Allison Mack serveru The Continuum zajímavý rozhovor, který se konal jen pár kroků vedle v Kentovic domě.

Předtím než se dostaneme ke Smallville, ty si měla hlas v Batmanovi...
Allison: Jasně! Dabovala jsem tam jednu postavu s Andrea Romanovou, režisérkou, která je také moje
dobrá přítelkyně. Není úžasná?

Není divu že takovéto seriály mají takový úspěch. Jaké to bylo pracovat na Batmanovi?
Allison: Byla to vážně sranda. Také mám hlas v animovaném filmu Ant Bully (pozn. Mravenčí polepšovna, dabuje roli Tiffany, Lucasovy sestry..), ještě jsem pracovala na mnoha reklamách a podobných věcech, ale ještě jsem nikdy nepracovala na animovaném seriálu. A je to opravdu jiné. Je to jako s hraním. Každý sedí v kruhu kolem s mikrofonem před sebou a soustředí se na svoji postavičku.

Další rozhovor o 4 řadě

23. srpna 2009 v 13:42 | Pospola
Dozvíte se například jakou má All oblíbenou knihu, CD a film, o co se skutečně zajímá a spoustu dalšího....

O SMALLVILLE
Allisonmackonline (AMO): Ahoj Allison, jak to jde se Smallville?

Allison Mack (AM): Paráda! Je to skvělý, protože už je hotovo! Nyní mám moře času na cestování, můžu dělat na domu a vůbec můžu dělat všechny ty věci, které jsem nemohla předtím. Je to fajn!

AMO: Co myslíš - jaká epizoda byla tvá nejoblíbenější?

AM: Tak, pokud to vezmu ze čtvrté řady, tak rozhodně Devoted (#404), kde jsem byla psycho-roztleskávačkou, protože všechno bylo takové divoké a šílené, jako nikdy jindy. Byla to fakt sranda. Nejzajímavější pro můj charakter Chloe však určitě byla epka Pariah (#412), kde jsem se dozvěděla Clarkovo tajemství. Určitě to bylo něco nového, které přineslo do mojí role novou šťávu.

Rozhovor o 4 řadě

23. srpna 2009 v 13:38 | Pospola
Přináším Vám rozhovor s Allison o čtvrté řadě seriálu Smallville

"Potřebovali jsme další osobu, která o tom musela vědět a to bude asi důvod, proč to udělali." začíná Allison Mack.

"Seriál potřeboval, aby TO nebyla jen rodinná záležitost, aby o TOM vědělo více, než jen tři lidé."

TO je otázka tajemství Clarka Kenta, milého studenta Smallvilleské střední, který je obdařen nadlidskými schopnostmi jako supersíla, rentgenové vidění, schopnost šlehat oheň z očí, či super-sluch.
Co však postava Allison Mackové, investigativní novinářka s prudkou inteligencí Chloe Sullivanová o svém oblíbeném přispěvovateli do Pochodně neví je jeho mimozemský původ z planety Krypton - myslí si, že je jen ovlivněn meteority, že je z něj mutant jako ostatní, kteří byli afektování úlomky meteoritu; pád meteoritu byla v podstatě zástěrka k příchodu Clarka v jeho lodi na Zem.
Také neví že i když mu kryptonit dal ony schopnosti, v přímém styku s ním jej zraňuje. Chloe se nyní musí rozhodnout jak naloží s novým poznatkem a jak to ovlivní vztah ke svému nejlepšímu příteli…

 
 

Reklama