Září 2011

Denise Reis & Allison Mack - Festa da Felicidade (Festival of Joy)

16. září 2011 v 18:36 | *Makushka* |  Videa
11. září 2011 se Allison stala speciálním hostem na jednom z koncertů nepříliš známé Denise Reis. Bohužel společně zpívaly jen jednu píseň, kterou si můžete poslechnout a zhlédnout k ní i záznam přímo z koncertu v přiloženém videu.

Já osobně si myslím, že nejen Allison odvedla úžasnou práci. Už teď se nemůžu dočkat Marilyn...


Caio Cesar Ferreira Nery!!

16. září 2011 v 18:29 | *Makushka* |  Videa
Caio Cesar Ferreira Nery procestoval půlku světa, aby si tak splnil své sny. A většinu z nich si splnil.

Caio byl diagnostikován s pokročilou formou rakoviny jen krátce po svých 20. narozeninách. Bylo mu řečeno, že bude možná žít už jen jeden pouhý rok, bylo mu řečeno, že už nikdy nebude chodit.

Caio se nevzdal a viděl svět v celé jeho kráse. Viděl na každém jen to pozitivní, i když oni sami to tak docela nebyli schopni vidět. Caio vzdoroval přesile, potom, co podstoupil operaci, která vedla k odstranění nádoru, dokázal nemožné - znovu se naučil chodit.

Když se však jeho rakovina vrátila, Caio bojoval velmi statečně, aby s námi mohl zůstat. On pouze nechodil, ale zkoumal svět kolem sebe do doby, dokud po 2 a půl letech nezemřel. Nikdy si nestěžoval, nikdy nepřestal milovat život, žil naplno! Nikdy nepřestal ochraňovat lidi kolem sebe, nikdy nepřestal milovat!
Byl to Anděl na Zemi!!

A jak s tím vším souvisí Allison? Caio jí velmi obdivoval. Byl také fanouškem Smallville a jako mnohým z nás i jemu Allisonina postava Chloe Sullivanové přirostla k srdci!! Allison se uvolila, že Caia navštíví. Vše můžete vidět cca odv tomto videu! Je to opravdu dojemné, jako ostatně celé video!


Caio Cesar Ferreira Nery - March 4 / 1988 - June 12 / 2011 RIP! cray.gif