Allison Mack: "Bylo pro mě důležité splatit všechno mé postavě..."

14. května 2011 v 22:35 | *Makushka* |  Rozhovory
Nejen vášniví Smallville fanoušci zažívají těžké časy, když se pomalu ale jistě loučí se svým oblíbeným seriálem, který skončil po desetileté cestě v pátek 13. května 2011. Allison Mack, která hraje Chloe Sullivanovou - Clarkovu dlouholetou kamarádku, která se změnila v superhrdinou počítačovou čarodějku, se rozhodla, že se nemůže nezúčastnit finále. Allison, která byla hlavní postavou po dobu devíti let, podepsala pro tuto sezónu smlouvu jen na 5 epizod a její poslední epizoda byla odvysílána v únoru. A teď v New Yorku, kde právě dokončila svou rozběhnutou šou na Brodwayis názvemApple Cove, Allison mluvila s TV Guide Magazineo jejím rozhodnutí vrátit se ještě jednou naposledy na plac, o jejích fanoušcích a další kapitole jejího života.


TV Guide Magazine: V jaké z těchto finálních epizodách tě uvidíme?
Allison: Jsem ve finále, které je rozděleno na 2 části, takže jsem technicky v posledních dvou epizodách.

TV Guide Magazine: Jaké to bylo natáčet tvé poslední scény?
Allison: Bylo to opravdu úžasné, emocionální, milující, sladké a nostalgické. Končí to způsobem, který vzdává hold tomu, co jsme po dobu 10 let tvořili. Bylo to fakt úžasné.

TV Guide Magazine: Proč pro tebe bylo důležité vrátit se ještě jednou? Ty už jsi dávno naplnila počet epizod, ke kterým jsi se upsala, že?
Allison: Přesně tak. Bylo pro mě důležité zplatit všechno mé postavě, lidem, se kterými jsem pracovala, a samozřejmě fanouškům. V době, kdy jsem pracovala na svých pěti epizodách, jsem si uvědomila, že tohle všechno bylo nedílnou součástí mého života a jsem tak poctěná a tak šťastná, že jsem měla tuhle možnost. Chtěla jsem se ujistit, že mě budou ostatní respektovat. Takže návrat prostě vypadal jako smysluplný nápad, ve kterém jsem mohla zrealizovat své myšlenky a nápady z celé té jízdy.

TV Guide Magazine: Jaké máš pocity z toho, jakým způsobem Chloe skončí po 10. sérii?
Allison: Myslím si, že je to báječné. Nechci nic prozradit, ale myslím si, že vše zakončí velmi zdravým a duševně vyrovnaným způsobem. Myslím si, že scénáristé respektovali moji postavu po tak dlouhou dobu a odejde takovým způsobem, jakým přišla. Jsem na to opravdu pyšná.

TV Guide Magazine: Co nám můžeš prozradit o Chloeinině roli ve finále?
Allison: Nic ze mě nedostanete!!


TV Guide Magazine: Ale no ták. Nic? Dočkáme se nějaké zmíňky, jak jde vdaný/ženatý život Chloe a Ollieho?
Allison: Nějaké zmíňky se najdou, takže ano.

TV Guide Magazine: Páni, ty opravdu nic neprozradíš. A co ohledně jejího úkolu hledat a pomáhat rodícím se hrdinům?
Allison: Musíte se dívat.

TV Guide Magazine: Dobře, chápu. Tak se pohneme dál. Proč si myslíš, že máš ty nejfanatictější fanoušky v celém seriálu?
Allison: Jsem šťastná! [smích] Myslím si, že jde o číslo odlišných věcí. Hodně z toho má co dělat s mojí postavou, je velmi přístupná a lidská - je totiž velmi opravdová. Dělá chyby, snaží se je napravovat, a tím dělá ještě více chyb a i ty se snaží napravit. Je velmi jednoduché se s ní propojit způsobem, díky němuž to vypadá autenticky. A myslím si, že tohle není běžné - že tohle vidíte v televizi, speciálně ne pro mladé ženy. Takže ten fakt, že ona je mladá žena, která je silná, vášnivá, agresivní, dělá chyby, připouští své chyby a snaží se díky nim vyrůst, právě to z ní dělá někoho, se kterým jste si blízcí - něco jako kamarádku.

TV Guide Magazine: Co si myslíš o vztahu s Clarkem? Tolik toho spolu ušli, ale rozhodně se naskytlo spousty trhlinky za těch pár posledních let.
Allison: Jsou nejlepší přátelé. A čím déle někoho znáte , tím více si povšimnete jeho záporných ale i kladných vlastností. A myslím si, že dokud nezažijete určitý boj v ten správný čas, tak neprožíváte pravé přátelství nebo pravý vztah. Myslím si, že fakt, že Chloe a Clark společně prošli tolika věcmi - jednou byli nahoře, jednou zase dole - jeden druhého nenáviděli, ale přitom jiným způsobem milovali - to znamená, že jejich přátelství je neuvěřitelně silné a překoná cokoliv.

TV Guide Magazine: Jaký je tvůj názor na dynamický vztah s Olliem [Justin Hartley]?
Allison: Oba jsou velmi tvrdohlaví, vášniví, loajální a myslím si, že společně tvoří opravdu dobrý tým. Také si myslím, že se navzájem vyzývají. Oba dva jsou velmi chytří a důmyslní. Oba jsou superhrdinové bez speciálních super schopností a myslím si, že to je dělá velmi dynamických, vzrušující a sexy tým!

TV Guide Magazine: Chloe byla jedna z mála postav, které nevzešli z DC komixů. V seriálu bylo tolik postav - Lana, Lois, Lex - ti všichni byli součástí supermanské mytologie. Přemýšlela jsi někdy o tom, že Chloe mohla kdykoliv zabít?
Allison: Myslím si, že to vždycky bylo strašně vzrušují. To, co dělám, je neuvěřitelně kreativní a mám spoustu příležitostí vytvořit něco nového a dynamického. To, co nikdo ještě nikdy neudělal, o to víc je to pro mě vzrušující. Takže ten fakt, že jsem měla možnost vytvořit si svůj vlastní osud od dob, kdy moje postava byla stvořená, a opravdu pracovat se scénáristy či s DC na rozvíjení různých směrů, kterými jsem se chtěla vydat, to byla opravdu pocta a bylo to velmi naplňující.

TV Guide Magazine: A co plánuješ dál?
Allison: Právě teď si dávám malý oddech. Soustředím se na divadlo a na trávení času hledáním sama sebe, vyřešit, co udělám se svým životem, protože 10 let na jednom místě je opravdu dlouhá doba. Ale koneckonců, co bych opravdu ráda dělala, jsou projekty, ve které věřím a do kterých jsem vždy zapálená.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama