Konkurz na nový seriál

14. března 2011 v 20:26 | *Makushka*

Alliska se rozhodla, že se jen tak nezastaví.
V době, kdy psala článek na svůj oficiální web, zřejmě netušila, že se znovu vplíží (toto slovo používám kvůli Pospol, té se moc líbilo) na plac seriálu Smallville, i když kdo ví.

Nicméně si nás dovolila informovat o svém nadšení, které bylo zapříčiněno účastí na konkurzu k nově připravovanému seriálu od stanice HBO s názvem "Girls". Jde o nově připravovaný seriál, který můžeme připodobnit známému seriálu Sex ve městě (Sex and The City). Opět by mělo jít o ženy ve věku kolem 20ti let (snad se tedy označení "žena" hodí). Sama Allison napsala, že jí nápad hodně zaujal, a proto neváhala a zkusila štěstí. Uvidíme, zdali budeme mít tu možnost Allison vídat v novém, lehce komediálně laděném seriálu!
Zatím nikdo nebyl obeznámen s výsledky konkurzu, takže nám nezbývá nic jiného než se jen modlit. Podle toho, co jsem tak nějak vyrozuměla z článků, které jsem měla tu možnost přečíst, se Pilot sice točí, ale nebudou v něm účinkovat možné nadcházející hvězdy seriálu. Asi až podle úspěchu Pilotu se rozhodne, jak to bude dál.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Burberry Bowling Bags Burberry Bowling Bags | E-mail | Web | 20. července 2011 v 8:21 | Reagovat

Well, I am so excited that I have found this your post because I have been searching for some information about it.  Good post. I am taught one thing tougher on different blogs everyday.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama