Březen 2011

Krásné narozeniny!

15. března 2011 v 18:18 | Pospola
Má drahá spolupracovnice Makushka dnes slaví své osmnácté narozeniny! Takže přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, všeho co si přeješ a taky abys jednoho dne měla tu čest poznat Allison osobně a třeba se s ní i projít po Brooklyn Bridge :-P :-) Když ne já, tak aspoň ty :-D A ať jsou pro Tebe ty dnešní osmnácté narozky ty nejskvělejší ze všech stejnětak jako byly moje pro mě před dvěma roky :-) :-P KRÁSNÉ NAROZENINY :-)

Konkurz na nový seriál

14. března 2011 v 20:26 | *Makushka*

Alliska se rozhodla, že se jen tak nezastaví.
V době, kdy psala článek na svůj oficiální web, zřejmě netušila, že se znovu vplíží (toto slovo používám kvůli Pospol, té se moc líbilo) na plac seriálu Smallville, i když kdo ví.

Nicméně si nás dovolila informovat o svém nadšení, které bylo zapříčiněno účastí na konkurzu k nově připravovanému seriálu od stanice HBO s názvem "Girls". Jde o nově připravovaný seriál, který můžeme připodobnit známému seriálu Sex ve městě (Sex and The City). Opět by mělo jít o ženy ve věku kolem 20ti let (snad se tedy označení "žena" hodí). Sama Allison napsala, že jí nápad hodně zaujal, a proto neváhala a zkusila štěstí. Uvidíme, zdali budeme mít tu možnost Allison vídat v novém, lehce komediálně laděném seriálu!
Zatím nikdo nebyl obeznámen s výsledky konkurzu, takže nám nezbývá nic jiného než se jen modlit. Podle toho, co jsem tak nějak vyrozuměla z článků, které jsem měla tu možnost přečíst, se Pilot sice točí, ale nebudou v něm účinkovat možné nadcházející hvězdy seriálu. Asi až podle úspěchu Pilotu se rozhodne, jak to bude dál.Allison Mack se objeví ve finále!!

14. března 2011 v 20:08 | *Makushka*

Snad již je to opravdu oficiální. Před nějakou dobou se objevily spekulace o tom, že by se Alliska měla objevit právě ve finále. A ejhle, zdá se, že je to opravdu pravda!Proběhlo prohlášení od BryanaQ. Millera (bohužel né od samotné Allisky). Jeho prohlášení si můžete poslechnout v přiloženém videu.
Odložila bych tedy "Ódu na legendu" na později, protože tahle naše legenda nám má ještě co říci!! Uvidíme, jestli Chloe dostane svůj "druhý šťastný konec" anebo si pro ní scénáristé připraví další drama, o které v života nemá nouze. Nesmíme totiž zapomínat, že Oliver na sobě nosí symbol Omegy!!!

The Brooklyn Bridge

1. března 2011 v 10:17 | *Makushka* |  AllisonMackdotcom photos
Vypadá to, že je Allison zase po delší době aktivní, což je jen a jen dobře.
Bože, jak já jí obdivuji. Když si to tak člověk vezme, tak ona nemá zapotřebí se fotit nějak světoborně s vyšpulenými rtíky či jinými podobnými, nyní moderními, pózami. Prostě si "ufikne" kus obličeje a nevadí jí to. To je zřejmě to, co je na ní tak dokonalé. To, že se nestydí vypadat normálně popřípadě nenormálně - ovšem v té normální podobě :)

Jinak - fotky jsou nové. Allison je na svém oficiálním webu postla zřejmě v neděli nebo někdy tak.