Listopad 2010

Love-allison 09 -- Im still watching

23. listopadu 2010 v 12:18 | Pospola |  Blog layouts
Tento dess jsem stvořila z čisté zoufalosti
Chtěla jsem něco čistě s Chloe a něco co by vyjadřovalo, že i když Chloe teď v SV není, neznamená to, že se "nedívá".. Prostě mi tam Chloe šíleně chybí toť vše.. Každého s tím otravuju, fňukám na každém rohu.. Ale tak to prostě je.. Nemůžete mi to odepírat.. Já jsem s Chloe "vyrostla", je to moje hrdinka a díky ní se ze Smallvillu stala moje srdcová záležitost.. Jsem s ní prostě spjatá stejně jako někteří z Vás třeba můžou být "srdcově" spjatí s Harry Potterem, Bellou ze Stmívání nebo já nevím kým ještě..

Každý má svého srdcového hrdinu a pro mě je to prostě Chloe, stejně tak jako je Allison moje oblíbená herečka a fascinuje mě to jaká je, co dělá a způsob jakým pohlíží na svět..
Já vím, že to bylo čistě její rozhodnutí "být ve Smallville méně" a naprosto to respektuji, protože sama začínám mít stejnou "potřebu" začít s něčím jiným a novým..

ALE CHLOE MI PROSTĚ CHYBÍ A UŽ DIV NEODPOČÍTÁVÁM SEKUNDY DO JEJÍHO NÁVRATU..

  Co mě ale zatím nejvíc štve je to, že si na ten návrat budu muset počkat páč to bude "až za rok".. Chloe se vrátí v dílu 10x12 Collateral, který se bude vysílat až někdy "na začátku" roku 2011..

No ale to už jsem se moc rozpovídala na to že to má být článek o dessu
still watching
Prostě jsem chtěla "watchtowerský" dess a vzniklo tohle.. tak se to snad líbí..

Allison na New Yorském Comic Conu

12. listopadu 2010 v 17:26 | Pospola |  Videa
Alliska se zůčastnila New Yorského Comic Conu společně s herci z Riese the series.


zdroj: allisonmackweb.com

Interview s Allison - Old School (2008)

12. listopadu 2010 v 17:22 | Pospola |  Videa
Starší interview z roku 2008. Alliska v něm mluví o svém prvním režírování SV epky Power.


zdroj: allisonmackweb.com

Promo photos to epizode 907 Kandor

2. listopadu 2010 v 13:22 | Pospola |  Season 9
907 Kandorzdroj: allisonmackweb.com; kryptonsite.com

Táákže rekonstrukce

2. listopadu 2010 v 13:06 | Pospola
Tak jsem se konečně dokopala k rekonstrukci, takže abyste si nemysleli, že to tu vázne, tak usilovně pracuju na obnově téměř veškerých fotek, vzhledem k tomu že mi jejich náhledy blog.cz opět zlikvidoval..

Takže nahrávám fotky opět na jiný server.

Jinak.. Nevím proč, ale začínám být silně nespokojená s tím "novým" dessem.. Prostě se mi nějak přestal líbit Ale pravděpodobně tu ještě nějakou dobu bude k mé nechuti, tak si ho "užívejte"

Jinak abych odpověděla na dotaz
.
Jednak Chloe vůbec není v Supermanovské "historii" či jak to nazvat.. V podstatě ji tvůrci vymysleli jen pro Smallville a tak se ze začátku vůbec nepočítalo s tím, že by tam byla až do konce.. Jenže Chloeinu postavu si spoustu lidí oblíbilo a pak už na ni nedali dopustit. Allison Mack potom už před natáčením 9. řady prohlašovala, že to bude její poslední řada. JENŽE, fanoušci se tak nějak "vzbouřili" a začli dělat různé projekty o tom, co všechno pro ně Chloe znamená a jak moc si jí cení. Nastal opravdu velký "boom" a tak Allison nakonec souhlasila i s 10. řadou, aby Chloeinu cestu řádně ukončila a dopřála tak fanouškům jejich hrdinku opravdu od začátku až do samého konce seriálu Smallville :o)
To, že ji v 10. sérii tak omezili, je z části proto, že během jejího natáčení se Allison podílela také na jedné divadelní hře, takže proto to takhle udělali s Chloeiným "zmizením" a taky si myslím, že Allison už se opravdu chce věnovat i jiným projektům, nee že by Chloe neměla ráda, ale deset let hrát jednu a tu samou postavu.. To člověka přecejen krapet dokáže omrzet...

Takže Chloe v desáté řadě opravdu moc nebude, mám pocit, že celkově snad jen v 5 dílech? Měla by se na chvíli vrátit někdy uprostřed řady a uvést nějaké věci do pořádku, ale pak předpokládám, že ji uvidíme zase až někdy k "velkému finále" :D Každopádně Chloe by měla mít v této řadě celkem velkou úlohu, která asi vyplyne až na konci řady.. Fanoušci prý ze "zakončení jejího příběhu" nebudou zklamaní :o) Tak doufejme, že tomu tak bude :o)