Červenec 2010

Vše nejlepší k 28 narozeninám!

29. července 2010 v 0:01 | Pospola
.DNES SLAVÍ ALLISON SVÉ 28 NAROZENINY!!

VŠECHNO NEJLEPŠÍ, HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, LÁSKY A JEŠTĚ MILIARDU VELEÚSPĚŠNÝCH PROJEKTŮ :-)

Vše o Chloe z Comic Conu

27. července 2010 v 14:20 | Pospola
Taaaakže máme hafo novinek ohledně 10. řady jak už *MaKuShKa* načla v komentářích u minulého článku.

Ale nejprve koukněte na trailer, který byl samozřejmě na Comic Conu odvysílán.


Opravdu nás čeká hromada Chlollie, jak jste si v traileru mohli všimnout, zdá se že, přecejen uvidíme "pokračování" oné slavné první důležité Chlollie scény z konce dílu Warrior Ten kiss je prostě úplně Rozhodně nejlepší Chlollie kiss zatím!!

Jak jste si také všimli, tak Chloe je rozhodnutá NAJÍT OLIVERA, což bych řekla, že ji přivede k nápadu použít k tomu nějak helmu Doktora Fatea (WTF?! Nechci aby se zcvokla!!! )
V důsledku toho se zdá, že Chloe tedy opravdu bude v prvních dvou dílech a pak se teda vydá na záchranu Olivera. A zdá se, že se jí opravdu povede ho nějak najít a z toho co jsem pochopila.. Tak ho nějak jakoby "vykoupí" od jeho únosců za sebe samu. Oliverovi bude řečeno, že ji zabili, takže z toho bude nešťastný a bude se snažit zjistit, kdo to má na svědomí a kdo za tím je. Ale taky ujišťují ,že Chloein "příběh" bude ukončen pro Chloe dobře. Že ji rozhodně nenechají zabít nebo poslat někam pryč do háje a že Chloe bude mít opravdu super zakončení.

Jinak o tom co zmínila *MaKuShKa* o Tess. Dovolím si tě trošku opravit.. Tess opravdu bude pomáhat Clarkovi a Oliverovi ve Watchtower.. A v podstatě.. Je to rozumné.. Protože, pokud bude Chloe půlku řady v háji. Watchtower musí někdo řídit a vzhledem k tomu, že Tess Chloe něco dluží za svou "zmrtvýchvstání" záchranu (mimochodem ta scéna patří k jedněm z mých nej z 9 řady) z dílu Sacrifice, tak se vsadím, že se buď Tess k tomu nabídne sama, nebo ji na to Chloe "natlačí" a nebo do toho Tess prostě tak nějak "spadne" sama. Ale jsem opravdu ráda, že teď Mercy bude na chvíli klaďaska
Navíc Oliver rozhodně bude potřebovat nějakou tu "HIGH TECH" pomoc při hledání Chloe.

Jinak ještě ke komixové Chloe.. Objeví se v "Action Comics" #893 a prý ji uvidíme opět ve svém žurnalistickém živlu  I když už ne v Daily Planet.. A prý opravdu chtějí zachovat všechno, aby si lidi mohli říct: To je ta naše Chloe. Teda nee že bych ji neměla ráda jako Watchtower, ale i ta reportérka k ní vždycky tak nějak patřila Tenhle komix by měl vyjít 19. září...

Jediné co mi zatím nejde do hlavy je to, jak to hodlají vyřešit s tou míchanicí ohledně Jimmyho a jeho bratra.. Jestli ten komix bude o Jimmym tom, který umřel a nebo už o tom "budoucím" opravdovém Jimmym.. Je to divné, protože ten budoucí by měl být teoreticky o 10 let mladší než Chloe, když je Chloe stejný ročník jako Clark. A ten chlap co ten komix tvoří říkal, že bude Chimmy "rozvíjet" i v komixu.. Tak jsem z toho jelen

Chloe opravdu v komixu!

25. července 2010 v 13:18 | Pospola
cHimmy
JE TO TU LIDIČKY!!

DC Universe dnes na Comic Conu v San Diegu oznámili, že se jim nakonec podařilo Chloe zapracovat do legendy a Chloe se objeví v komixu o Jimmym Olsenovi!!!

No konečně, po tolika letech kdy k tomu mělo a nemělo a zase mělo a nemělo dojít je to snad už konečně tu
A ještě ke všemu ji zapracují k Jimmymu No to je rááááááááj Chimmy znovu ožije!!! SNAD


No já se zcvoknu Teda nee že bych neměla ráda Olivera Mám ráda jak Olivera tak Jimmíka, ale Jimmík byl prostě dřív A to mu nikdo neupře UUUU doufám že to někde bude pak na netuuuuuuuu!!


Jo a jinak teda Allison byla včera na kostýmové zkoušce k již zmiňované divadelní hře Love, Loss and what I wore Stylista Matt Shea o ní včera tweetl tohle:

.ČILI: Zrovna jsem poznal rozkošnou Allison Mack ze Smallvillu... Super roztomilá a šik. Připojí se v srpnu k Love, Loss and what I wore.

zdroj: allisonmackweb.com

LLAWIW production pics

22. července 2010 v 12:40 | Pospola |  2010


zdroj: chloesullivansite.com

Nové info k Allison!

14. července 2010 v 13:06 | Pospola
Taaakže, Alliska rozhodně nezahálí

Takže zaprvé: V pondělí začlo natáčení 10. řady. Na oficiálním facebooku SV producentů vítali Allison a Toma zpátky na natáčení Jen bychom se teda rádi dozvěděli na kolik dílů se teda Chloe objeví

Za druhé: Allison bude hrát v divadelní hře Love, Loss, and what I wore (Láska, ztráta a co jsem nosila - doslovný překlad) v New Yorkském divadle Westside Theatre.
Love, Loss and what I wore
Hra bude k vidění od 28. července až do 29. srpna. To také potvrzuje absenci Allison na ComicConu, jak jsem už zmínila.

Podle mě super zpráva, protože Alliska je rozhodně i divadelní herečka, určitě na to má jak už nám dokázaly projekty s Iris Theatre Company (teda spíš jen to co jsme viděli ze zákulisí


Za třetí: Nevím jak moc jsem to tu zmiňovala, ale Allison si s Kristin Kreuk a Rose Bhura založila produkční společnost Parvati Inc a teď už máme novější info o jejich prvním počinu s názvem Blink (Mrknutí).

Co kdybychom si vzali jen to dobré ze vztahů? Blink je film, který zkoumá to jak skrýváme některé části svého já a co se stane, když jsou tyto části nakonec odhaleny. Co kdybyste mohli mít perfektní život jen pouhým mrknutím oka? Jak daleko byste za tím šli, aby to mohla být realita?

Délka: 17 minut. (Takže to bude něco podobného jako Alice a Huck, který má taky jen 15 minut Akorát v tom teda Allison nebude hrát )

Scénář: Robert W. Gray
Spoluscénáristi: Stephanie Isherwood & Sara Sutton
Režie: Rick Rosenthal
Obsazení:
Mark Hildreth jako Adam
Sarah Lind jako Eva
Tony Dean Smith jako Muž v obchodě
Renee St. Cyr jako Recepční

Mnoo doufám, že se z té divadelní hry třeba objeví nějaké fotky Už mi zase přijde jak kdyby se Allison vytratila z povrchu zemského..

zdroj: allisonmackweb.com

Chloe on S9 DVDs

11. července 2010 v 15:19 | Pospola |  Season 9

imagebam.com imagebam.com

zdroj: smallvillebuzz.net

Chloe on S8 DVDs

11. července 2010 v 15:18 | Pospola |  Season 8

imagebam.com

zdroj: smallvillebuzz.net

Chloe on S7 DVDs

11. července 2010 v 15:16 | Pospola |  Season 7
imagebam.com

zdroj: smallvillebuzz.net

Chloe on S6 DVDs

11. července 2010 v 15:15 | Pospola |  Season 6

imagebam.com imagebam.com

zdroj: smallvillebuzz.net

Chloe on S5 DVDs

11. července 2010 v 15:13 | Pospola |  Season 5
imagebam.com imagebam.com

zdroj: smallvillebuzz.net

Chloe on S4 DVDs

11. července 2010 v 15:12 | Pospola |  Season 4

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: smallvillebuzz.net

Chloe on S1-S3 DVDs

11. července 2010 v 15:10 | Pospola |  Season 1-3
Season 1

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Season 2

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Season 3

imagebam.com imagebam.com

zdroj: smallvillebuzz.net

Update

10. července 2010 v 15:55 | Pospola
Takže jak vidíte jsem zpět opravdu po hodně dlouhé době... Na nové galerii se sice stále pracuje, ale asi to nebude jen tak hned a tak budu prozatimně nahrávat fotky na imagebam. Protože pitomá galerie.cz zrušila funkčnost náhledů jak jsem je doposud používala a dávat do článků celé fotky když jsou v HQ nechci. Proto to řeším imagebamem a později snad teda novou galerii. Jinak jak vidíte, tak přibylo spoustu fotek, takže stačí když u každého řádku kliknete na ten poslední odkaz a dostanete se k novým fotkám

Jinak mám bohužel smutnou zprávu, alespoň teda pro mě.. A to je to, že Allison nebude na letošním Comic Conu v San Diegu Bylo to pro mě překvapující zjištění, protože Alliska byla doposud na KAŽDÉM Comic Conu tak jsem se těšila na nové fotky a videa a tak.. Takže se zdá, že ji opravdu už chtějí "vyšoupnout" taky proto, že Chloe už se nadále nebude řadit mezi "trvalé postavy"

Nicméně tam bude Tom (Clark), Erica (Lois) , Justin (Oliver) a Cassidy (Tess). Za Cass jsem celkem ráda, že se jako Tess fakt vrátí, protože jsem si ji v devítce celkem oblíbila


Informace pochází z http://ausiellofiles.ew.com/2010/07/07/smallville-comic-con-deets-revealed/