7. 12. 2008 - Na natáčení 8x13 Power!

21. srpna 2009 v 17:34 | Pospola |  AllisonMackdotcom

Tak jsem po dlouhé době trošku prolezla fórum na allisonmack.com a našla jsem tam tenhle článek od jedné holky, která se (asi ještě s pár lidma) byla podívat (už po několikáté) na natáčení dílu 8x13 Power, čili dílu, který režíruje Allis

Takže pokud jste si představovali, jak by to vypadalo, kdybyste se někdy mohli podívat jak se natáčí náš oblíbený seriálek, tak si tenhle článek určitě přečtěte
ÚPLNĚ NEHORÁZNĚ MOC ZÁVIDÍÍÍÍÍÍÍÍM!!!!
Nazdárek všichni! Stejně jako minule (nejsem si jistá, kolik z vás četlo o mých předchozích návštěvách natáčení Smallville), vám samozřejmě nemůžu říct úplně všechno co jsem na setu viděla ohledně dílu. Ale co vám můžu prozradit je, že Allison byla totálně a naprosto ÚŽASNÁ! Fakt, že tihle lidé dokážou být i tak moc, jak se říká "při zemi", mě nepřestává překvapovat. Všichni herci, které jsem tam z tohohle seriálu potkala byli TAK skvělí a TAK příjemní, ale stejně tak, když tam vidím někoho nového, koho jsem ještě nepotkala, tak i přesto vždycky znervózním a znejistím. Přece nemůžete vědět, jací doopravdy budou že? Jestli budou tak hodní a vlídní jako ostatní na setu.
Každopádně, když jsme poprvé přišli na set Cassidy (Freeman - Tess Mercer), okamžitě nás uvítala slovy "Čaaau, jak se máte?!" a představila se. Už jsem se s ní jednou potkala, ale samozřejmě chápu, že si nemůže pamatovat každého.. Tom (Welling - Clark) tam byl taky, ale vlastně jsem si s ním nemohla zas až tak moc popovídat jako minule, ale i tak to bylo fajn, že jsem ho aspoň viděla. Měl zrovna natáčet asi 2 nebo 3 scény, takže měl docela na pilno, ale i přesto prošel kolem nás a pronesl "Vítejte návštěvníci.." .

No, vím, že tenhle článek je hlavně o Allison, ale je docela těžké nezmínit i ostatní herce. Tak se omlouvám. Ale k věci... Když jsme se s Allis potkali, tak jsme mluvili o všem možném. Zeptala jsem se, jak jde režírování a ona na to, že to probíhá velmi dobře a že si to zamilovala, ale asi jsem se měla zeptat i ostatních jak si Allis vede že?No, říkala, že je to vlastně její první přiležitost režírovat.. Někdo tam zmínil něco o tom, že to musí zabrat spoustu hodin a Allison na to řekla jen že, pokud si to opravdu zamilujete, tak hodiny ani nevnímáte.. Zeptala se nás odkud jsme, z jakých škol, z jakých ročníků atd. Je opravdu moc milá a TOTÁLNĚ "při zemi". Později, když jsme byli na pizze, tak si nás všimla (zrovna když jsem dojídala svůj první kus) a hned řekla "Tak na pizze jo?" a já odvětila, že jsem zrovna snědla kousek.

Taky jsem potkala Kristin (Kreuk - Lana) no a jelikož je tenhle článek o Allison, tak zas až tak nebudu zacházet do detailů, ale musím říct, že Kristin je ÚŽASNÁ. Povídala si s lidmi od make-upu a s kadeřníky asi dobrých 20 minut než se dostala k rozhovoru s námi. Všechno vám opět říct nemůžu, protože padlo hodně slov ohledně dílu, ale zjistili jsme, že Kristin má ráda Twilight (Stmívání).

Přesto, myslím, že s Allison a Kristin jsem si popovídala nejvíc ze všech (nee že bych nechtěla mluvit i s ostatními, ale většinou na to neměli dost času). Zůstali jsme tam až do konce natáčení a tak jsem se zeptala Allis a Kristin, jestli bysme si mohli udělat fotku a obě nadšeně souhlasily. No.. Tu fotku radši zveřejňovat nebudu, protože na ní vypadám OTŘESNĚ (GRRR já tu fotku chci viděěět)Ale když jsme odcházeli, tak jsem si s Allison potřásla rukou a popřála jí hodně štěstí s režírováním dílu a ona chytla mou rukou oběma rukama a řekla mi: "Aww! Děkuju moc!"


zdroj: fórum allisonmack.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama