29. 7. 2008 - Dneska mám narozeniny!

21. srpna 2009 v 17:03 | Pospola |  AllisonMackdotcom
můj krkolomný překlad
Čili si přečtětě co si All myslí o svých dneších 26 narozeninkách! :o) A přispěla pár crazy fotečkama :oP Klikněte na obrázek, je to víc fotek v jednom :oD


Zatraceně, už je mi 26! Už nejsem na začátku dvacítky, už si nemůžu dovolit říkat si: " Noo, jsem ještě mladá, ještě nevím.." V kolika letech se oficiálně vyrůstá?! Do kolika let je ještě možné si dovolit něco nevědět?!
Je to sranda, protože si vzpomínám jak, když jsem byla ještě úplně malá, jsem se snažila podívat v koupelně na svůj odraz v zrcadle a říkala jsem si : "Zajímalo by mě, jaká budu až mi bude 16.". A pak, když už jsem byla tou drzou, neposednou a zvědavou šestnáctkou jsem si říkala: "Hmm, tak tohle vůbec není takové, jaké jsem si myslela, že to bude... Třeba to bude dávat víc smysl ve 21".
Ale běda, bylo mi 21 a na další 4 roky jsem odbyla vyžití s myšlenkou, že 25 bude to magické číslo.
Teď, když je mi 26, musím říct, že takové to: věřím v to "magické číslo osvícení a klidu" je totální lež a blbost, kterou jsem si jen namluvila, aby to vypadalo, že mám všechno trošku víc pod kontrolou..
Je mi 26, miluju herectví, začínají se mi objevovat vrásky na čele, moje ramena pořád ještě nevypadají tak jak bych chtěla a ještě pořád mám trošku vypouklé bříško. Miluju filmy, hry, hudbu a umění a ráda jím zmrzlinu z krabičky.
Moje maminka pořád voní tak úžasně jak nic jiného na světě a turecký sed je ještě pořád nejpohodlnější pozice k jídlu, když si děláte piknik. Tohleto jsou všechny ty věci o kterých jsem si myslela, že z nich vyrostu až dosáhnu tohoto magického čísla. Díky bohu, že to není pravda!

Ráda si hraju, ráda blázním a ráda jsem všude.
Miluju překvapení ve svém životě, která stále přicházejí.
Vždycky se budu chtít naučit nové věci a vždycky se budu bát toho co neznám.
Takže tu máme další otočení kolem slunce...

Myslím, že nás čeký skvělý rok mí přátelé, velmi skvělý rok!


zdroj: allisonmack.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama