24. 11. 2008 - Allison dokončila první týden režírování!

21. srpna 2009 v 17:29 | Pospola |  AllisonMackdotcom
Možná už někteří z vás vědí, že Allison se poprvé vrhla do režisérského křesla
Allison režíruje 13. díl osmé řady Smallvillu s názvem POWER (Síla).

A včera se o tom rozvykládala na své oficiální webovce. Právě totiž dokončila první týden režírování...

STRAŠNĚ MOC DĚKUJI JENN ZA POMOC S PŘEKLADEM!!

Vybrala jsem z toho takové ty nejpodstatnější věci, protože Allison je dosti filozofická osobnost :oP A no řekněme, že některé odstavce se překládaly hodně nesrozumitelně... :oD

Já už se na tento dílek moc moc těším, protože jsem opravdu zvědavá na to, jak ho Allis pojala :oP Ale jsem si jistá, že určitě úžasně ;o)

Dokončila jsem svůj první týden jako televizní režisér.Svatá prostoto.Teď to všechno shrnu.
Nikdy jsem se necítila tak naplněná ani tak vytížená jako tento týden. Všechny ty věci, které jsem kdy milovala vyvrcholily v tomto zážitku a bylo to fakt úžasné! Často jsem měla momenty, kdy jsem byla na pochybách a zoufala si, pak následovalo neuvěřitelné uspokojení a vzrušení. I tak jsem neměla čas na válení. Rychlost, kterou naši technici pracovali, je ohromující a opravdu mě inspirovala jejich obětavá a morální práce.
Našla jsem v sobě hodně emocionálních pocitů v několika bodech během týdne, ale ty se pak vytratily díky podpoře a lásce, kterou mi ta parta lidí neustále dávala. Je to skutečný příklad toho, čeho je schopná lidská bytost.

Strávila jsem posledních 26 let hraním pro diváky a nepamatuji se, že bych někdy zažila takový zážitek. Pokud tedy neexistuje někdo, kdo by mi ještě nějaký takový zážitek připomněl.

Měla jsem 2 režimy fungování :
1.) Velmi hlučný, zavázaný a uvědomělý jako herecký režim, nebo
2.) Absolutně tichý, někdy melancholický a docela odříznutý jako neherecký režim.

Vždycky z venčí mého života čekám na další cool věc, která půjde kolem, abych ji mohla využít na utvrzení mé totožnosti, zdravého rozumu, proti reakcím ostatních lidí.
Takže se pohybuji skrz svůj život bez myšlení jen na sebe, užívám si reakcí jiných lidí na moji osobu, neuvědomuji si sebe a reaguji na jiného člověka.

Život je plný objektivizace, nároků, povinností a hněvu. To ale není to, co chci dělat. A proces poznávání sebe sama začíná. Během tohoto procesu, jsem pobrala víc věcí a stále bojuju s tím, najít rovnováhu mezi tím kolik moc toho chci sdílet, kolik toho chce být řečeno a kolik ne a proč. Všechno se nám to stočilo ke slovíčku PROČ?

Takže mě omluvte za čas, který jste nad tímto strávili, a omluvte mě za upřesňování, abyste mě pochopili.

Ke všemu jsme se dostaly od režírování Smallville, heh?
Xo
Vřele
Allison


zdroj: allisonmack.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama